Tagastused

Tagastamise nõuded

Kui te ei ole rahul oma tellitud toodetega, siis on teil õigus raha tagasisaamiseks tagastada ostetud tooted 14 päeva jooksul pärast toodete kätte saamist (lugege läbi allpool asuvad tingimused ning erandid). Palun pidage kinni tagastamise ajast. Neid tooteid, mis tagastades ületavad antud aja, enam vastu ei võta, juhul kui, pole kokku lepitud teisiti (või defektse toodete puhul – lugege altpoolt).

Vahetamine

Pettumuse vältimiseks soovitame esitada uus tellimus toodetele mida soovite vahetada ning nõuda tagastuse tagasimakset, sest soovitud tooted võivad otsa saada selle aja jooksul, millal me ootame teie tagastust. Me ei saa teie valituid tooteid kinni hoida ning tagada nende saadavaust sellel ajahetkel, kui oleme teie tagastuse kätte saanud.

Tagastuse tingimused

Tooted peavad olema kasutamata ja kandmata originaalpakendis koos algselt kinnitatud siltide ja etikettidega. Kingakarbid ning muud pakendid, millega tooteid müüdakse on osa tootest ning ka need tuleb tagastada kahjustamata ja kasutamata seisukorras. Tooted, mis tagastatakse ilma toote pakendita, vastu ei võeta.

Little Dreamer ei võta vastu tooteid, mis on kahjustatud kandmise, kulumise, muutmise või mitte korrektse pesemise (palun kontrollige toote pesemise tingmärke ja juhiseid enne pesemist) tagajärjel. Tooteid selga proovides veenduge, et need ei puutuks kokku parfüümi, pritsmete, kreemide ega teiste kemikaalidega. Jalanõusid proovige pehmel ning puhtal pinnal.

Erandid

Hügieenieesmärkidel ei saa me järgmiseid tooteid vastu võtta:

  • Pudelid ja lutte
  • Aluspesu
  • Rannariided
  • Kõrvarõngad
  • Peapaelad ja juukseklambrid
Defektiga tooted

E-pood on vastutav ostjale defektsete toodete (mis eelnesid enne toodete kohaletoimetamist ning ilmevad kahe aasta jooksul pärast kohaletoimetamist) ning tingimustega mittevastavuses olevate toodete müümises. Kui defekt ilmneb toodete kohaletoimetamise ajast esimese kuue kuu jooksul, siis võib eeldada, et defekt oli olemas juba kohaletoimetamise ajal. E-poe kohustus on tõendada vastupidist.

Ostjal on õigus pöörduda e-poe poole e-maili info@littledreamer.ee või telefoni +372 5698 0606 kaudu defekti ilmnemise ajast kahe kuu jooksul.

E-pood ei ole vastutav defektide eest, mis ilmnevad pärast kauba ostjale üleandmist.

Kui e-poest ostetud toodetel esineb defekte, milles on süüdi e-pood, siis e-pood kas parandab või asendab antud defektsed tooted. Kui tooteid pole võimalik parandada või asendada, siis e-pood tagastab müügilepingu alusel kõik maksed, mis ostja tegi antud tooteid ostes.

E-pood on kohustatud vastama ostja kaebusele 15 päeva jooksul kirjalikult või vormis, mis võimaldab paljundamist.

Kuidas tooteid tagastada

Täitke tagastusavaldus, mille leiate siit: Tagastusavaldus, ning lisage avaldus oma tagastatavate toodete juurde.

Saatke oma tagastatavad tooted järgnevale aadressile:

Little Dreamer OÜ Interneti tagastus Meeliku 24/4-130 13915 Tallinn Harjumaa Eesti

Kune te olete vastutav tagastatavate toodete õigeaegses saatmises, siis soovitame teil kasutada saadetise jälgimisnumbrit. Me ei ole vastutavad saatmiskulude, lisanduvate saatmiskulude (tollimaks,kindlustusmaks,jne ), saadetise kaotamise, hilinemise osas, kui me pole teiega teisiti kokku leppinud.

Jälgige oma tagastatava saadetise teekonda ning andke meile teada, et tooted on meile tagastatud. Kui oleme tagastatavad tooted kätte saanud, siis kontrollime need üle ning saadame teile e-maili, kus on välja toodud edasised sammud. Me üritame tegeleda tagastatud toodetega vähemalt 5 tööpäeva jooksul, kuid kiirematel aegadel (näiteks allahindlused) võib see aega võtta kuni 10 tööpäeva. Me täname teid teie kannatlikkuse eest selliste juhtumite korral. Tagastatava summa jõudmine teie kontole võib võtta aega maksimaalselt 5-8 tööpäeva.

Palun tutvuge meie tingimustega detailsema informatsiooni saamiseks.